Wyposażenie Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w sprzęt komputerowy oraz peryferyjne urządzenia audiowizualne.

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej realizuje projektu  INNO-Connection: rozwój polsko-islandzkiego partnerstwa w dziedzinie doskonalenia kształcenia akademickiego z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej współfinansowany ze środków funduszy norweskich oraz środków krajowych.

Zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty Państwa firmy na realizację  działań w zakresie wyposażenia uczelni w sprzęt komputerowy oraz peryferyjne urządzenia audiowizualne zgodnie ze specyfikacją określoną w załączonym dokumencie.