Dzień otwarty nowych technologii"

zapraszamy na „Dzień otwarty nowych technologii” w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej.
Wydarzenie odbędzie się dnia 26 czerwca 2015 r. Start o godzinie 10:00

W programie prezentacja nowoczesnych narzędzi kształcenia na odległość przygotowanych w ramach projektu „INNO CONNECTION: rozwój polsko-islandzkiego partnerstwa w dziedzinie doskonalenia kształcenia akademickiego z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej” oraz seminarium podsumowujące efekty realizacji projektu.

W wydarzeniu wezmą udział zaproszeni goście z Bifrost University w Islandii – Partnerzy w projekcie.

Nie zabraknie także poczęstunku dla odwiedzających!

UWAGA KONKURS na Facebooku

Do wygrania 3 dwudniowe bilety na Festival 90’, który odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 18-19 lipca.
żeby wziąć udział w losowaniu biletów wystarczy zrobić 3 proste kroki:

1. polubić post WSFiP dotyczący wydarzenia na Facebook,
  2. udostępnić wydarzenie na Facebook,
  3. przyjść  na imprezę do WSFiP w Bielsku-Białej

na „Dzień otwarty nowych technologii”. 26 czerwca w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej.