Zakup serwera w ramach projektu INNO-Connection

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej realizuje projektu  INNO-Connection: rozwój polsko-islandzkiego partnerstwa w dziedzinie doskonalenia kształcenia akademickiego z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej współfinansowany ze środków funduszy norweskich oraz środków krajowych.

Istotnym punktem projektu jest zakup serwera niezbędnego do lokalizacji platformy e-learningowej w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, dlatego też zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty Państwa firmy na realizację zamówienia zgodnie ze specyfikacją określoną w załączonym dokumencie.