Studium porównawcze na temat e-learningowych systemów open-source

Studium porównawcze na temat systemów e-learningowych typu open-source zostało przygotowane przez ekspertów z Bifrost University, Iceland. Opracowanie to powstało w ramach projektu "INNO-Connection: the development of Polish-Icelandic partnership in the area of academic excellence with the use of ICT“, i ma służyć pomocą Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej (Wnioskodawcy) przy wdrażaniu w Uczelni własnych rozwiązań e-learningowych.

Podczas przygotowywania raportu, jego autorzy wzięli pod uwagę m.in. powszechność stosowanych rozwiązań systemowych, ich możliwość dalszego rozwoju oraz wykorzystanie przez znaczące instytucje.

Pełny tekst raportu dostępny jest na stronie internetowej w zakładce "dokumenty projektowe".

prof. nadzw. dr hab inż. Jacek Binda