Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Posiedzenie Komitetu Sterującego projektem

W dniu 6 czerwca 2014 odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Sterującego projektem INNO-Connection. Celem posiedzenia było wyłonienie osób wiodących, odpowiedzialnych za prawidłową realizację projektu. Członkowie Komitetu stanęli przed trudnym wyborem koordynatora administracyjnego, koordynatora naukowego oraz osoby odpowiedzialnej za rozliczenia.

 

W odpowiedzi na konkurs na stanowisko koordynatora administracyjnego wpłynęły trzy zgłoszenia. Po wnikliwej analizie złożonych dokumentów Komitet Sterujący jednogłośnie wybrał dra inż. Adama Żabkę na to stanowisko. Podobnie przedstawiała się sytuacja w postępowaniu o powołanie koordynatora naukowego projektu. Wśród zgłoszonych kandydatur za najlepszą uznano kandydaturę prof. nzw. dr hab. Jacka Bindy, któremu powierzono jej pełnienie. Osoba mgr Agaty Dobrzańskiej została zapisana w projekcie: członkowie Komitetu Sterującego uznali jednogłośnie, iż mgr Dobrzańska posiada odpowiednie kwalifikacje i powierzyli jej pełnienie tej funkcji.