Spotkanie Władz Uczelni z pracownikami ws INNO CONNECT

15 Maja 2014 roku odbyło się spotkanie Władz Uczelni z pracownikami zaangażowanymi w realizację nowego projektu dotyczącego utworzenia nowych i rozbudowy istniejących innowacyjnych narzędzi do prowadzenia procesu dydaktycznego. Na spotkaniu przedstawiono zakres projektu oraz korzyści płynące dla studentów Uczelni. Porozumienie Polsko-Islandzkie, pomiędzy Wyższą Szkołą Finansów i Prawa w Bielsku-Białej a Universytetem w Bifrost rozszerza dotychczasowy zakres współrpacy dotyczący wymiany studentów i pracowników naukowych uczelni w ramach programu Erasmus.