Wizyta studyjna

W dniach 22 do 26 września 2014 odbędzie się wizyta studyjna 4 przedstawicieli Przedstawicieli Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej - Wnioskodawcy (zaangażowanych w opracowywanie i przygotowanie do wdrożenia w Instytucji Wnioskodawcy nowoczesnej platformy e-learningowej) - w Bifrost University (Islandia) - Instytucji Partnera.

Wizyta będzie dotyczyć m.in. prezentacji przez Partnera dobrych praktyk w zakresie wykorzystania w procesie kształcenia technologii TIK – na przykładzie uczelni islandzkich, celem transferu tych rozwiązań do Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej. Przedstawiciele Wnioskodawcy zapoznają się również z modelem edukacji Partnera opartym na systemie kształcenia na odległość, ustalą obszary wspólnego zainteresowania (forum na www) i tematykę poszczególnych wideokonferencji. Ustalone zostaną także założenia wizyty studyjnej Partnera w Instytucji Wnioskodawcy.